.
.

معارفه پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف در تهران

مراسم معارفه پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف در تهران برای جذب دانشجو در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ 16 و 17 مرداد ماه در محل تالارهای دانشگاه صنعتی شریف با حضور جمعی از داوطلب های کنکور سراسری سال 98 و اولیای داوطلب ها برگزار شد.

 در روز اول این مراسم آقای دکتر مداح حسینی مشاور پردیس در خصوص فعالیتهای پردیس در سالهای گذشته، افتخارات دانشجویان، فعالیتهای دانشجویان فارغ التحصیل و محل ادامه تحصیلشان در ایران و خارج از کشور، نحوه دریافت و میزان شهریه و همچنین در خصوص شیوه جدید تحصیل در پردیس صحبت کرد و سپس آقای دکتر همت یار سرپرست پردیس به سوالات حضار پاسخ گفت.

 

در روز دوم این مراسم با توجه به اینکه کلیه حضار نسبت به روز اول تغییر کرده بودند، ابتدا آقای دکتر همت یار گزارشی در خصوص فعالیتهای گذشته پردیس ارائه کرد و سپس آقای دکتر اجتهادی دبیر کمیته برنامه ریزی پردیس در خصوص شیوه های جدید تحصیل در پردیس و یکپارچه سازی کلاسهای پردیس و دانشگاه صحبت کرد. در پایان مراسم در خصوص مدارک فارغ التحصیلی، اساتید ، محل برگزاری، استفاده از امکانات رفاهی دانشگاه و میزان شهریه سوالاتی از طرف حضار مطرح شد که آقایان دکتر همت یار و دکتر اجتهادی به سوالات پاسخ دادند. این مراسم در ساعت 18:30 روز پنجشنبه به پایان رسید.